Sportovní oblečení pro pány by mělo splňovat několik kritérií: Víte, podle čeho vybírat?

Pánské sportovní oblečení by mělo být vyráběno z technického materiálu, který si hravě poradí s..

Číst více

Sportovní oblečení pro pány by mělo splňovat několik kritérií: Víte, podle čeho vybírat?

Pánské sportovní oblečení by mělo být vyráběno z technického materiálu, který si hravě poradí s potem a pomůže udržet si ideální teplotu těla. Pánská trička plní nejen svoji funkci, dokáží také zvýraznit mužskou postavu. Nejjednodušší je vybírat si funkční trička, která se dají bez problémů obléci nejen na sportování a volný čas, ale i do práce či do školy.
běh po stezce

Podle čeho si pořídit sportovní bundu?

Pokud sportujete, nebo patříte mezi milovníky turistiky, do chladnějšího i teplejšího počasí se vám kvalitní bunda hodí jako sůl. Asi nejpraktičtější volbou jsou nepromokavé pánské bundy. Je jedno, zda zvolíte jednobarevnou nebo vícebarevnou, vsaďte na kvalitní materiály a střihy. Chcete-li udržet kříž v teple, volte delší střihy bund, které vás ochrání před větrem a chladem. Na výběr máte druhy přechodných bund z vlny v kombinaci s technickým vláknem, ty potěší elegantním vzhledem, díky čemuž je možné nosit je například i do práce.
muž s pálkou

Nezapomeňte ani na kalhoty a tenisky

Pánské kalhoty najdete v různých provedeních. Tepláky na sport a volný čas, moderní rifle, sportovně – elegantní, jemně elastické bavlněné kalhoty s užším i širším střihem se hodí pro každý typ postavy. Outfit o vás prozradí víc, než si myslíte. Mnohým se stačí podívat na boty, a hned "vědí, kolikátá bije". Pánské tenisky mohou být elegantnější, stejně tak najdete i klasické, sportovněji kousky. Tenisky s výraznými barvami jsou ideální volbou na sport, jednobarevné tenisky v odstínu černé, bílé, šedé či modré dobře sladíte k riflím a sportovním kalhotám. Dbejte na to, aby byly boty materiálově i střihově kvalitně zpracované. Právě tato kritéria zajistí, že i delší chůze bude díky nim velmi komfortní. Kvalitní pánské tenisky mají podrážky složené z více vrstev. Ty tak tlumí nárazy při chůzi a střih působí podpůrně pro celou nohu.